Plány do dalšího roku

(ENG version below)

Celkem ráda plánuji. Bohužel ne vždy vše vyjde, tak jak bych si přála. Proto si letos dám především předsevzetí příliš neplánovat a radovat se z toho dobrého, co přijde.

Na tuto běžeckou sezónu mám přesto jeden cíl – Lavaredo Ultra Trail (cca 120 km a 5800 m) v červnu v Itálii. Přihláška podána, startovné zaplaceno a teď je přede mnou 6 měsíců, které chci věnovat důkladné přípravě. Takže cíl je běhat, nastoupat hodně výškových metrů, jezdit na kole, odhodit (co nejdál) pár kil, které mne nepříjemně táhnou k zemi a hlavně se sportováním bavit. Pomocí několika chytrých běžeckých knížek, vlastních zkušeností a pocitů si snažím sestavit co nejlepší tréninkový plán, tak doufám, že to vyjde a trasu tohoto nádherného závodu v červnu pokořím.

Nevím, jakého jste měli Ježíška. Já skvělého. Naštěstí mě v tom mém pobíhání podporuje, a tak jsem dostala hned 4 páry mých oblíbených ponožek a skvělý běžecký batoh, který při nejbližší příležitosti hodlám otestovat a povím vám, jestli je to dobrý parťák na běhání.

IMG_4207

Dárek od Ježíška

V hlavě se mi ještě rýsuje takový nápad, sen, … který bych v následujícím roce ráda uskutečnila. Ale o tom až příště.

 

Plans for the next year

I like planning. Unfortunately, not always everything comes out, as I wish. This is why I will not plan too much this year. I would like to enjoy good things that come.

I still have one goal for this season – Lavaredo Ultra Trail (about 120 km and 5800 m elevation gain) in June in Italy. The application has been filed, the starting fee has been paid and now 6 months of training is in front of me, that I want to devote to a thorough preparation. So the goal is to run, climb a lot of height meters, ride a bike, throw away (as far as possible) a couple of kilos from my weight. With help of few smart book about running, with my own experiences and feelings, I try to build up the best training plan, so I hope I will cope with the route of this wonderful race in June.

I do not know how was your Christmas. My were great. Ježíšek supports me, so I got  4 pairs of my favorite running socks and a great running backpack, which I’m going to test as soon as possible and I will tell if it’s a good buddy for long runs.

I have an idea, a dream … in my head that I would like to come true the following year. But more about it I will reveal to you next time.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.