Běžecký batoh na dlouhé štreky

Ježíšek byl na mne letos hodný, a tak jsem dostala také běžecký batoh RaidLight Trail XP 14 v hezkém červeném provedení, o který jsem si napsala.

IMG_4944

RaidLight Trail XP 14

Od pohledu je to fešák. Poskytuje 14 litrů prostoru, a tak do něj dám opravdu spoustu věcí. A to ne jen bez ladu a skladu, protože má neuvěřitelných 13 kapes. Jeho hmotnost je zhruba 500 g, což není málo, ale ani tak moc.

Nebudu rozebírat příliš věci, které se k němu lze dočíst na internetu. Jen své subjektivní pocity po několika delších bězích a věci, které mne potěšily. Batoh jsem si přála zejména kvůli červnovému Lavaredu. Aby se mi do něj vešla všechna povinná výbava i to, co budu nezbytně potřebovat já. A po prvotních zkušenostech musím říct, že to vše batůžek splňuje. Je hezky vyvážený, nikde nedře. Na ramenních popruzích jsou dvě kapsičky včetně 2 lahviček, které ani plné vody nijak nepociťuju. Poté jsou ještě nad těmito kapsami další dvě kapsy na zip. Bez problémů se mi do jedné z nich vejde čelovka. Na bederním popruhu jsou další kapsy, kam se vejdou kapesníčky, tyčky, klíče, ….které má člověk pořád po ruce a nemusí zastavovat. V případě dlouhého běhu dovnitř šoupnu hydrovak a vydržím bez nucené zastávky klidně celou noc 🙂

IMG_4947

Spousta kapsiček…

 

Navíc se mi osvědčil také, když běhám do práce a z práce (20+20 km). Notebook netahám. Mé poskoky a občasné pády by asi nepřežil. Ale vejde se mi tam peněženka s doklady, oblečení a další věci, které ten den budu potřebovat.

 

Za mne musím říct, že mne tento batoh hodně potěšil a určitě dostane ode mne v následující době hodně zabrat.

Running backpack for long treks

Ježíšek was nice to me this year, so I also got the RaidLight Trail XP 14 running backpack in the nice red version that I asked for.

 

At the first sight it looks great. It delivers 14 liters of space, so I can put in it plenty of things. And it has 13 pockets so all things will be on the order. Its weight is about 500 g, which is not so much.

 

I will not talk about many things that you can find on the web. It is just my subjective feeling after a few long runs and things that pleased me. I wanted a backpack especially for June Lavaredo race. In order to have backpack with enough space for all mandatory and everything that I would need. And after the initial experience, I have to say that this backpack meets all my requirements. It is nicely balanced without any chafe. There are two pockets on the shoulder straps, including 2 bottles, which I do not even feel when these are full of water. Then there are two more zip pockets above these pockets. I can put a headlamp in one of them without problem. There are other pockets on the lumbar strap, where the handkerchiefs, snacks, keys, … are always close to your hand and you don’t need to stop. In the case of a long run, I will put in hydration pack and I can run without any stop whole night 🙂

IMG_4944

In addition, I appreciate it during my runs to and from the job (20 + 20 km). I do not take a notebook with me. It will not probably survive all my hopes and occasional falls. But there’s spare for a wallet, clothes, and other things I’ll need that day.

IMG_4946

For me, I have to say that I was very pleased with this backpack and we will definitely have a lot of funn together in coming days, weeks, …

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.