Běžecká bota roku 2019

(English text below)

…a vítězem se stává… Inov-8 Trailroc 270.

IMG_8531

Už jsem je trochu umazala… 🙂

Tyto černočervené bačkůrky si mě zcela podmanily. Jsou pohodlné, tak akorát odtlumené, mají drop 4 mm. S váhou 270 g nepatří mezi nejlehčí boty, ale sedí mi tak, že o nich prakticky nevím.

V popisu mají, že jsou ideální na rychlejší, kratší a techničtější běhy. Nevím, co je kratší. Ale zatím nejdelší běh, který jsem v nich dala, měřil 27 km. Už jsem je otestovala během všech možných typů tréninků v terénu. Výběhy kopců, tempové běhy, intervaly i delší výběhy. Na suchém podkladu, ale také v blátě drží překvapivě dobře. Když už zabrousíte na silnici, tak se nemusíte bát, že budete tahat nohy za sebou. 🙂 Trailrocy ani tady nezklamou.

A barva? No řekněte sami… nejsou v tomto provedení krásné? Za mě jednoznačně zvedám palec nahoru. Takže kdyby mě chtěl někdo zasponzorovat, ráda bych si jich pořídila několik párů do botníku do zásoby 🙂

IMG_8532

Jsou prostě krásný

 

Running shoes of the year 2019

… and the winner is … Inov-8 Trailroc 270.

These black-red running shoes have completely charmed me. They are comfortable, with enough underfoot protection and have a drop of 4 mm. With a weight of 270 g, these are not the lightest shoes, but they fit to me in the way that I almost do not know about them.

In the description it is written that they are ideal for faster, shorter and more technical runs. I do not know what’s shorter. But the longest run I’ve ever managed in them was 27 km. I’ve already tested them during all possible types of training in the terrain. Hills, tempo runs, intervals, and longer runs. On dry ground, but also in mud, they have surprisingly great grip. And when you get on the road, you do not have to worry about pulling your legs behind you 🙂 Trailroc will not disappoint you even here.

IMG_8536

Yes, testing is important 🙂

And colour? Well, what do you think? I think that they are just beautiful. I have to definitely raise my thumb up. Perfect trail running shoes. So, if someone wanted to sponsor me, I’d like to get some reserve pairs of these 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.