Červen stál za to

(English version below)

Některé měsíce jsou, dalo by se říct, obyčejné. Nic zvláštního se neděje. Ale některé naopak stojí opravdu za to. Člověk by si je snad i zopakoval, kdyby to šlo. Například takový červen. Co je na něm zvláštního, kromě toho, že má 30 dní místo třeba 31? 😊 A že letos bezkonkurenčně patřil k nejteplejším měsícům v roce?

IMG_9885.JPG

Zugspitze Ultratrail

Asi záleží především na tom, jak jste jej strávili. Já jsem zaběhla, a především dokončila svůj první zahraniční ultramaraton. Sice zkrácený, ale i tak byl plný úžasných zážitků a krásných výhledů. No, a to nejdůležitější pro mě je, že jsem téměř polovinu měsíce strávila na horách. Sice jen v rámci Zugspitze Ultratrailu jsem byla v těch skutečně vysokých horách. Ale jistě mi dáte za pravdu, že i Krkonoše a Jizerské hory mají své kouzlo. Zejména, pokud je navštívíte mimo víkend. A právě proto důvodu byl pro mě červen super měsíc.

IMG_9671.JPG

Co se týče pohybu, ani jsem moc nezahálela. Sice nebylo tolik běžeckých kilometrů, ale nepatrně jsem navýšila kolo, a především na tůrách jsem strávila hodně krásných chvil. Měsíc červen tedy v řeči čísel vypadá takto:

Běh: 245 km +5500 m
Kolo: 212 km + 2055 m
Tůry/chůze: 214 km +5000 m

Červen je ale pryč. Ať žije červenec! 😊

 

June was worth it

Some months are, you could say, ordinary. Nothing special happens. But some are worth it. One might repeat them if they could. For example, such a June. What’s special about it, except for having 30 days instead of 31? 😊 And, that until now it was warmest month of the year?

DSCF8901

Krkonoše

It depends primarily on how you spent it. I ran, and above all I finished my first foreign ultramarathon. Although it was shortened but still full of amazing experiences and beautiful views. Well, the most important thing for me is that I spent almost half a month in the mountains. Although only in the Zugspitze Ultratrail I was in the really high mountains. But you will surely confirm that the Krkonoše and Jizerské hory have their charm. Especially if you visit them not during the weekend. And that’s why June was a great month for me.

 
When it comes to the training, I was not too idle. Although there were not so many kilometers of running, but I slightly increased the bike, and especially on treks I spent a lot of beautiful moments.
Thus, the June month looks like this:
Running: 245km +5500m
Round: 212km + 2055m
Hiking / walking: 214km +5000m

But June is gone. Long live July! 🙂

IMG_9584.JPG

Relax 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.