Slyšíte to? Hory volají :-)

(English text below)

Zdravím z detašovaného pracoviště Sahary. Ano, tak to u nás teď vypadá. Nepršelo už tak dlouho, že si ani nepamatuju, jak takový déšť vypadá. Ne, není to věkem, že bych už na všechno zapomínala… 😊 Dobře no, trochu jsem si zapřeháněla. 😊 Včera odpoledne chvíli sprchlo. Bylo to v rytmu kap… kap… kap… a každá druhá kapka ubila ty poslední kytičky, které ještě neuschly 😊 Tak to byla taková meteorologická vsuvka.

IMG_0177.JPG

Kdo že mě to předbíhá?  🙂

V srpnu jsem neměla nic v plánu, a tak jsem si řekla, že to bude ohledně běhání pohodový měsíc. No a v polovině července mi přijde e-mail ze světbehu.cz Já zapomněla, že jsem se zúčastnila soutěže o startovné. No, a jak já nikdy nic nevyhraju, tak jsem na to vůbec nemyslela a zapomněla na to (jo, tak teď se potvrzuje, že asi na tom s tou pamětí vážně nebudu moc dobře 😊). A světe div se. Já vyhrála. Vyhrála jsem startovné na závod KAT100 (Kitz Alps Trail). Tedy mohla jsem si vybrat jeden ze závodů. Ne, na stomílovku si opravdu netroufám. Kvůli Speed Trail se mi tak daleko nechtělo a „speed“ mi jaksi chybí 😊 Maraton s 58 km byl docela fajn. A dětské závody jsem také zavrhla, že bych tam možná mohla působit trochu nepatřičně 😊 Nakonec jsem vybrala Endurance Trail s 84 km 4600 m převýšení. Teď, pár dní před závodem, si říkám, že jsem se asi trochu přecenila. Jasně, nic se předem nevzdává. Jen doufám, že nedorazí bouřky, které se v těchto dnech tak často objevují a které už narušily i jiné závody… Trasa je to krásná. Oblastí Kitzbühlu jsem vždy jen projížděla a říkala si, že bych okolní kopce ráda někdy prozkoumala. Tak teď budu mít šanci si během jednoho dne okolní přírodu prohlédnout. Tedy část poběžím v noci, takže bude záležet na tom, jestli bude jasno a jestli mi nedojdou baterky v čelovce 😊 Cíl mise je jediný a zcela jasný. Dát to.

IMG_0477

Ne, to není moje tepovka, to je převýšení závodu 🙂

A jaký byl červenec? Teplý a slunečný 😊 Ale i tak jsem se snažila hýbat, co to šlo.
Běh: 335 km +5300 m
Horské kolo: 300 km +4100 m
Plus nějaké ty výlety a posilování.

Tak uvidíme, jak tahle legrace dopadne. Každopádně je to možnost, jak strávit nějaký ten den na horách, a to je vždy velké plus.

 

Can you hear it? Mountains are calling 🙂

IMG_0398

My buddy 🙂 GT Karakoram

Greetings from the Sahara detached workplace. Yes, that’s how it looks like near my home now. It has not rained for so long that I do not even remember how such rain looks like. No, it’s not because of my age that I forget everything … 😊 Okay, well, I exaggerate a little. There was a little shower yesterday afternoon. It was in the rhythm of drip… drip… drip… and every second drop beat the last flowers that have not wither yet. OK, the end of meteorological parenthesis 😊.

I had no plans for August, so I thought July would be a relaxed month for running. And in mid-July I received an email from the running server svetbehu.cz I forgot that I participated in the competition for entry fees. Well, and as I never win anything, I didn’t think of it at all and forgot about it (yeah, now it is confirmed that I probably have some problems with memory 😊). What a surprise! I won. I won the entry fee for the KAT100 (Kitz Alps Trail). So, I could choose one of the races. No, I don’t really dare to one hundred miles long race. And I don´t want to go so far because of the short Speed ​​Trail and I kind of miss the speed. I also dismissed the children’s races because I might look a bit inappropriately 😊 Finally, I chose the Endurance Trail with an 84 km and 4600 m elevation. Now, a few days before the race, I think I may have overestimated myself. Sure, I don´t give up in advance. I just hope that the thunderstorms that occur so often these days and that have already disrupted other races will not arrive… The route is beautiful. I just drove through the Kitzbühl area few times and thought that I would like to explore the surrounding hills sometimes. Now I have a chance to explore the surrounding nature in one day. Sure, I will run a part at night, so it will depend on whether the sky is clear and if I do not run out of bateries in the headlamp. 😊 The goal of the mission is only one and clear. Manage it.

What was July like? Warm and sunny 😊 But I still tried to move little bit.
Running: 335 km +5300 m
Mountain bike: 300 km +4100 m
Plus, some walking and weight training.

So, let’s see how this fun turns out. Anyway, it’s a way to spend some day in the mountains, and that’s always a big plus.

IMG_0360.JPG

Near Karlštejn castle on my mountain bike

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.