Jestli to nebude láska…

(English version below)

Znáte to. Našli jste svou vyvolenou. Je krásná. Naprosto dokonale se k vám hodí. A už nechcete jinou. Mluvím samozřejmě o běžeckých botách. 😊 Nejhorší je, když vás taková bota opustí. Běháte spolu ráno, večer, v poledne, v zimě, v létě, za prosluněných jarních dní i deštivých podzimních podvečerů. Desítky, stovky kilometrů. Závody i tréninky. A když vás taková bota ochrání před otlaky a puchýři během ultramaratonu, nechcete už jinou. Ale všechno jednou končí. A v tomto případě je to tehdy, když se výrobce rozhodne, že jednu z nejoblíbenějších bot už vyrábět nebude. A o jaké botě mluvím? Inov-8 Race Ultra 270. Už druhým rokem za ně hledám neúspěšně náhradu.

IMG_1101

A teď se to stalo. Zásah shora. Limitovaná edice Inov-8 Race Ultra 270 pro český trh. To pak rozbijete kasičku a sprintujete do Trailpointu a pořídíte si rovnou dvoje. A jaké jsou? Jsou krásné. Nejhezčí, co jsem měla 😊 Černo-červená kombinace je naprosto dokonalá. Pohodlné jsou jako bačkůrky. Vyndáte je ještě voňavé z krabice. Nasadíte si je na krátký výklus, ale pak si to rozmyslíte a provětráte je rovnou na 20 kilometrů. Žádný otlak, padnou jako ulité.  Už se těším na všechny naše společné běhy přírodou.

(pozn. Nejde o placenou reklamu. Boty si kupuji sama a mám je opravdu tak ráda, jak se zdá. 😊)

IMG_1104

If it’s not a love…

You know it. You found your chosen one. She is beautiful. Perfectly suited to you. And you don’t want another. I’m talking about running shoes, of course. 😊 The worst thing is when such a shoe leaves you. You run together in the morning, evening, noon, winter, summer, sunny spring days and rainy autumn evenings. Tens, hundreds of kilometers. Races and trainings. And when such a shoe protects you from bruises and blisters during the ultramarathon, you don’t want another. But everything ends once. And in this case, it is when the manufacturer decides not to make one of the most popular shoes anymore. And what kind of shoe am I talking about? Inov-8 Race Ultra 270. For the second year I have been looking for a replacement. Unsuccessfully.

And now it happened. Hit from above. Limited edition Inov-8 Race Ultra 270 for the Czech market. You then break the moneybox and sprint to Trailpoint and get two pairs straight away. And what are they? These are beautiful. The nicest combination of colours I´ve ever had. The black-red combination is absolutely perfect. They are comfortable as slippers. You take them out of the box. You put them on a short run, but then change your mind and vent for 20 kilometers. No pressure sore. Just perfect fit. I am looking forward to all our common runs on trails.

(Note. It’s not a paid ad. I buy shoes myself and I really like them as it seems. 😊)

IMG_1106

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.