A co pořád děláš?

(English version below)

Tato otázka se přímo nabízí při pohledu na můj blog. Může se totiž zdát, že jsem se už před měsícem a půl uložila k zimnímu spánku. Ne, ten jsem zatím odložila na neurčito 😊

IMG_1053

Dovolená v Rakousku (Holidays in Austria)

Původně tu měl přibýt ke konci října článek o závodu Slapy Trail Maniacs, na který jsem byla přihlášená. Jenže to bych se místo pobíhání okolo Slapské přehrady nesměla doma válet pod dvěma dekama a peřinou a klepat se zimnicí a snažit se srazit vzhůru sprintující rtuť teploměru (ano, máme doma starý rtuťový teploměr 😊). Tak to mi zase nevyšlo. A můžete mi věřit, že mě to dost otrávilo. Takže závěr mé běžecké závodní sezóny se vůbec nekonal.

A co tedy dělám? Po neúčasti na Slapy Trail Maniacs jsem si dala regulérní týden volna od běhání. Byla jsem na kole, posilovala a podnikli jsme 2 výlety do Českého Středohoří, které jsem do té doby prakticky neznala. Pořád jsem se chtěla podívat na Milešovku – kdo zná Cimrmany, tak ví proč.

IMG_1507

Výhled z Lovoše (View from Lovoš mountain)

A ačkoli mám z pohledu na své letošní výkony dost pesimistickou náladu, tak si tu právě procházím závody na příští rok. Ano, dám tomu ještě šanci. Zkusím se sebou něco udělat, ať ten příští rok konečně stojí za to.

 

And what are you still doing?

This question can come to mind when looking at my blog. It may seem that I had already taken a winter sleep a month and a half ago. No, I postponed it indefinitely 😊

Originally, I planned an article about the Slapy Trail Maniacs race, which I was registered for at the end of October. But instead of running around the Slapy Dam I was at home under two blankets and duvet and I was shaking with chills trying to push down sprinting up mercury in the thermometer (yes, we have an old mercury thermometer at home 😊). So, it did not work again. And you can trust me that it annoyed me enough. And that was the weekend before that I went and ran around the Giant Mountains. So, the end of my running season did not take place at all.

IMG_1570

Milešovka

So, what am I doing? I had a regular week off from running. I was cycling, exercising and we made two hikes in České Středohoří which I had practically never known before. I still wanted to look at Milešovka – who knows the Cimrmans, knows why.

And although I am quite pessimistic about my performance this year, I am going through races for next year. Yes, I’ll give it another chance. I’ll try to do something with myself, so that next year is finally worth it.

IMG_1575

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.