Plány na rok 2020

(English text below)

V listopadu mi to běhalo naprosto skvěle. Ale přišla nějaká malá viróza, která, zdá se, vyčerpala zbytky mé letošní energie. A to je nejlepší čas na to, abych se podívala, co budu dělat v roce 2020. Tedy, kde budu pobíhat, a tak vůbec.

Leden až březen

Na tyto měsíce mám spíše v plánu nabíhat kilometry, a poté se ze svého stárnoucího těla pokusit vymáčknout nějakou rychlost během specifických tréninků v podobě tempa, intervalů, …

Duben

Ráda bych si zaběhla něco kratšího. Ale zatím nejsem ještě rozhodnutá. Ale v tomto měsíci, kdy už je poměrně dlouhý den a celkem teplo, bych se ráda poprala s cyklistickou trasou Bike hero.

Květen

Už asi dva roky pokukuju po Špacíru. V Beskydech jsem běžela zatím jen jeden závod. A místní krajina mě uchvátila. A přijde mi, že organizátoři Špacíru jsou naprosto úžasná skupinka s dokonalým smyslem pro humor. Zkuste se podívat na Facebook, stojí za to.

Loni (vlastně ještě letos 😊) jsem běžela Rakovnickou 60. Organizace, trasa, … vše bylo na jedničku. Takže nyní to bude snaha zlepšit si čas, nebo ještě lépe vyzkoušet si duatlon, pokud bude i v roce 2020.

F7D65F41-F565-4A03-8E77-01CAE7F9D363

Červen

Nejsem ještě zcela rozhodnutá, ale pokukuji po Rychlebské 50. Tyhle kopečky jsem ještě nikdy nenavštívila a od kamaráda vím, že jsou moc hezké.

Červenec

To se ještě uvidí…

Srpen

KAT100 – tedy trasa Endurance Trail s necelými 90 km. Loni jsem nedoběhla a hodně mě to mrzelo. Takže nyní je to jediný závod, na který jsem zatím přihlášená. Snad budu v roce 2020 úspěšnější.

img_0477.jpg

Září

Zřejmě Brněnský masakr. Běžela jsem před 2 roky, a i přes déšť to stálo za to.

Říjen

Tady se nabízí tři závody: Javornická stovka, Zapomenuté hory a Slapy Trail Maniacs. Uvidíme podle aktuální formy, nálady.

Listopad až prosinec

Vůbec nevím, ale po Pražské stovce už pokukuju od svého prvního ultramaratonu. Proto doufám, že Olaf bude v tradici tohoto úžasného závodu pokračovat.

 

Tak to je prozatím vše. Uvidím, jak se mi bude běhat, a co si pro mě rok 2020 nachystá. Ať vám to všem běhá!

 

Plans for 2020

In November, it was going great. But there was a little virosis and I feel like without any energy. And this is the best time to plan what I will do in 2020. I mean, where I will run, and so on.

January to March

For these months, I rather plan to run more kilometers, and then try to squeeze some speed out of my aging body during specific training in the form of tempo, intervals, …

April

I’d like to run something shorter. But I’m not yet decided. But this month, when it’s been quite a long day and quite warm, I’d like to try the Bike hero route.

IMG_0386.JPG

May

I’ve been watching Špacír for about two years. I have only run one race in Beskydy so far. And the local landscape mesmerized me. And it seems to me that the organizers of Špacír are a wonderful group with a perfect sense of humour. Try to look at Facebook, it’s worth it.

Last year (actually this year 😊) I ran Rakovnická 60. Organization, route, … everything was perfect. So now it will be an effort to improve my time, or even better to try the duathlon.

June

I’m not quite decided yet, but I discovered Rychlebská 50 race. I have never visited these hills and I know from my friend that it definitely worth it.

July

We will see…

August

KAT100 – Endurance Trail with less than 90 km. I didn’t finish last year, and I was very sorry. So now it is the only race I am registered for. Hopefully I will be more successful in 2020.

September

Probably the Brněnský Masakr race. I ran this race 2 years ago, and despite the rain it was awesome.

IMG_3132.JPG

October

Here are three races: Javornická stovka, Zapomenuté hory, Slapy Trail Maniacs… We will see according to the current form, mood.

November to December

I don’t know at all, but I’ve been peering at the Pražská stovka race since my first ultramarathon. So, I hope Olaf will continue in the tradition of this amazing race.

 

That’s it for now. I will decide based on the current running form. Have fun during your runs!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.