Probouzení

(English version below)

Stejně jako se probouzí příroda ze svého zimního spánku, tak se na jaře probouzí běžci z nabíhání pomalých kilometrů, aby zařadili specifické tréninky na nadcházející závody. A letos? Ano, příroda si jede, až na pár nepříjemně mrazivých dní, v zaběhnutých kolejích, jen běžci díky COVID nemají tak úplně na co specificky trénovat, protože závody se postupně ruší. Nezbývá než doufat, že jak tato pandemie vstoupila do života milionů lidí na této planetě, tak ji brzy opustí, abychom mohli žít dál beze strachu o naše blízké a užívat si bez omezení činnosti, které máme rádi.

E72D791A-ABB6-4950-BC77-54B3E5D3641E

Když tedy opominu vše okolo, tak byl březen z mé strany celkem plný aktivit. „Lenošila“ jsem jen dva dny. Zvládla jsem 54 aktivit (běh, kolo, posilování a výlety). Čistě v číslech to vypadá takto:

Běh: 332 km Nastoupáno: 5650 m
Kolo: 221 km Nastoupáno: 2930 m
Posilování: 12 hod.

Teď už jen můžu čekat, co přinese duben…

Březen

Awakening

Just as nature wakes up from the winter sleep, so in the spring runners wake up from running slow kilometers to include specific trainings for the upcoming races. And this year? Yes, nature goes, except for a few unpleasantly freezing days, in the run-in tracks, only runners thanks to COVID have nothing to specifically train, because the races are gradually cancelled. We can only hope that as this pandemic has entered the lives of millions of people on this planet, it will soon abandon it so that we can live without fear for our loved ones and enjoy without limitations the activities we love.

IMG_4224

So, if I forget everything around, March was quite full of activities on my part. I „lazed“ for only two days. I managed 54 activities (running, mountain bike, weight training and hiking). In numbers it looks like this:

Running: 332 km Elevation: 5650 m
Mountain Bike: 221 km Elevation: 2930 m
Weight training: 12 hrs.

Now I can only wait what April will bring …

IMG_4190

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.