Jak jsem vyběhla téměř až na Mt. Everest

(English version below)

Je mi jasné, jak si po přečtení názvu článku každý představuje, jak vybíhám na Mt. Everest, jako bych byla třeba Kilian Jornet. Dobře, tak úplně to není. V říjnu jsem měla v plánu dva závody: Stovku podkrkonoším a Slapy Trailmaniacs. Oboje bylo zrušeno. A tak jsem si dělala radost a snažila si plánovat delší běhy místy, které mám ráda, nebo naopak je vůbec neznám. A jak je to tedy s tím Mt. Everestem? No, v říjnu jsem naběhala 370 km a nastoupala 8815 m. 😊 Prostě skoro až na Mt. Everest. 😊

Na kole to už bylo s ohledem na horší počasí takové slabší. Jen cca 350 km.

A kam jsem v říjnu během dlouhých běhů zavítala?

2. října jsem se proběhla po Krkonoších. Bylo to krásných 36 km se startem a cílem ve Špindlerově Mlýně.

Krkonoše

11. října jsem pro změnu zavítala do Lovosic a proběhla se přes můj oblíbený Lovoš po Českém Středohoří. Zábavných 33 km.

České Středohoří

19. října jsem si ověřila na 28 km, jak mé rodné Podkrkonoší devastují a lesy mizí neuvěřitelnou rychlostí.

Přehrada Les království

25. října jsem se seznámila s kratší trasou závodu Slapy Trailmaniacs. 44 km nádherně zbarvenými lesy a výhledy na hladinu Slapské přehrady.

Drtinova rozhledna

A 27. a 28. října jsem strávila dopoledne a odpoledne v Lužických horách. Celkem 46 km po místních lesích v mlze, dešti, na slunci, ve vichru…

Lužické hory

Říjen jsem si i s ohledem na zrušené závody opravdu po běžecké stránce užila. Je 1. listopadu, a tak si říkám, co mi tento měsíc přinese… doufám, že i vy se s ohledem na všechna omezení, zrušené závody, … nenecháte otrávit, zavřít v bytech a stále budete užívát krásy přírody, která nás obklopuje.

As I ran almost to Mt. Everest

I am sure that, after reading the title of the article, everyone imagines how I ran to Mt. Everest like runner Kilian Jornet. Well, it’s not like that at all. In October, I planned to take part in two races: Stovka podkrkonoším and Slapy Trailmaniacs. Both were cancelled. So, I tried to enjoy running as much as possible and to plan longer runs in places I like, or, conversely, I don’t know at all. And what about Mt. Everest? Well, in October I ran 370 km and climbed 8815 m. 😊 Just almost to Mt. Everest. 😊

On my bike it was little bit weaker this month because of the worse weather. Only about 350 km.

And which places did I visit during all long runs in October?

On October 2, I ran through the Krkonoše Mountains. It was a beautiful 36 km with a start and finish in Špindlerův Mlýn.

Krkonoše

On October 11, I visited Lovosice for a change and ran through my favourite Lovoš mountain in the České Středohoří. Very nice 33 km.

České Středohoří

On October 19, I checked during my 28 km long run how my native Podkrkonoší is devastating and all deep forests are disappearing with incredible speed.

Podkrkonoší

On October 25, I got acquainted with the shorter route of the Slapy Trailmaniacs race. 44 km in beautifully coloured forests and with views of the the Slapy dam.

Slapy dam

And on October 27th and 28th, I spent the morning and afternoon in the Lužické hory. A total of 46 km through the local forests in fog, rain, sun, wind,…

Lužické hory

Even with regard to the cancelled races, I really enjoyed October in terms of running. Today is November 1st, so I wonder what this month will bring to me… I hope that, with all the restrictions, cancelled races, etc. you will not be disgusted, locked in the apartments and you will enjoy the beauty of nature that surrounds us.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.