Rok 2020 je pryč, ať žije rok 2021!

(English version below)

Rok 2020 je za námi. Co k němu říct? Myslím, že každý z nás si užil své. Už jen z pohledu „pandemie“, jejíž jméno už ani nechci vyslovit. Nezbývá než doufat v lepší zítřky. Snažit se přizpůsobit situaci, která se mění s každým dnem. A snažit se hledat pozitiva a věci, které nás baví, naplňují a činí šťastnými. Obklopit se lidmi, na které se můžeme spolehnout, se kterými se můžeme smát, i nás podrží, když nám není zrovna do zpěvu. Ke spokojenému životu toho vlastně až tak moc potřeba není. A sport – tedy běh, kolo, atd. – nám zatím nikdo nezakázal. Výlety do přírody taky ne.

Takže mé plány do příštího roku jsou jasné. Trávit co nejvíce času běháním, výlety a na kole v přírodě. Zažít opět co nejvíce východů a západů slunce. Objevovat nová místa. Pokud to situace dovolí, scházet se s přáteli. A doufat, že v příštím roce budou konečně nějaké závody a že jejich organizátoři budou mít stále trpělivost a snahu se do jejich pořádání (s nejistotou jejich uskutečnění) ještě stále vrhat.

A jak vypadal můj letošní rok? No, z pohledu závodů byl opravdu pestrý 😊 Byly dva… Týnišťské šlápoty (krátká cca 75km trasa) a Rakovnický duatlon (moje premiéra v duatlonu). Důležité je, že oba jsem si moc a moc užila. Plány na příští rok už nějaké mám, ale co doba přinese, to se teprve uvidí.

Letošní rok v číslech:

681 aktivit

8 657 km

895 hodin

Nastoupáno: 131 746 m

Běh: 4085 km a nastoupáno 76 626 m

Kolo: 3774 km a nastoupáno 44 473 m

Tůry: 803 km

Posilování: 94 hodin

The year 2020 is gone, long live the year 2021!

The year 2020 is over. What to say about it? I think each of us had some good and bad days. Just from the point of view of a „pandemic“ that name I don’t even want to say aloud. We can only hope for a better tomorrow. Try to adapt to a situation that changes with each passing day. And try to find positives and things that we enjoy and make us happy. Surround yourself with people we can count on, with whom we can laugh, who will support us when we have bad days. In fact, it is not so much needed for a happy life. And sports – like running, cycling, etc. – have not been forbidden to us yet. Either trips to nature.

So, my plans for next year are clear. Spend as much time with running, hiking and cycling in nature. Enjoy as many sunrises and sunsets as possible. Discover new places. If the situation allows, meet with friends. And I hope that next year there will finally be some races and that their organizers will have the patience and effort to organize them (with the uncertainty of the realization).

And how did this year look like from my point of view? Well, in the terms of races, it was really varied 😊 There were two… Týnišťské šlápoty (approx. 75 km) and Rakovnický duatlon (my premiere in duathlon). The important thing is that I enjoyed both very and very much. I already have some plans for next year, but what time will bring is yet to be seen.

This year in numbers:

Activities: 681

In total: 8657km and 895 hours

Elevation gain: 131 746 m

Running: 4085km and elev. gain 76 626m

Mountain bike: 3774 km and elev. gain 44 473m

Hiking: 803km

Strength training: 94 hours

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.